تلفن: 09373153748 - 09390737683


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/meysama1/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

سئو در جوملا 3.8.2

آموزش های جوملا

با اولین بخش از آموزش های جوملا در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در این مطلب با نحوه حذف شناسه مطلب از آدرس Url و سئوی جوملا آشنا میشویم و نحوه انجام آن را بایکدیگر خواهیم آموخت.

با توجه به اینکه تمامی مطالب و موارد در وب سایت ها و مدیریت محتوای سایت دست خوش تغییرات میشوند جوملا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست.

در نسخه های جدید سیستم مدیریت محتوای جوملا یا به عبارتی JOOMLA CMS تغییرات زیادی ایجاد گردید که یکی از شگفتی های این تغییرات حذف شناسه مطلب از آدرس URL سایت است. قبلا بعد از انتشار دادن مطالب در مدیریت محتوای جوملا لینکی شبیه به لینک زیر ایجاد میشد:

 example.com/blog/123-joomla-seo

اما با این تغییر شناسه مطلب از آدرس URL به کل حذف خواهد شد و لینک بالا تبدیل به این لینک میگردد example.com/blog/joomla-seo و سئوی بهتری را روی وبسایت خود تجربه خواهید کرد. برای انجام این تغییر و استفاده از آن کافیست در ادامه با ما همراه باشید.

(تصاویر بصورت لینک مودال در صفحه باز میشوند روی آنها کلیک نمائید)

بعد از ورود به مدیریت سایت خود یعنی administrator با رفتن در قسمت محتوا یا CONTENT با گزینه ای در گوشه بالا سمت راست مواجه هستید که به اسم انتخابها ترجمه گردیده. مطابق تصویر پایین:

برای مشاهده تصویر کلیک نمائید

روی انتخابها که کلیک کنید گزینه های شبیه تصویر زیر را خواهید دید که بر روی تب مجتمع سازی کلیک نمائید یا تب integration و در قسمت پایین دنبال گزینه آدرس مسیریابی یا URL Routing را بر روی گزینه مدرن یا Experimental بگذارید. مطابق تصویر زیر.

برای مشاهده تصویر کلیک نمائید

و بعد از انجام یک گزینه پایین آدرس مسیریابی یا Url Routing ایجاد میگردد با نام حذف شناسه از آدرس ها که گزینه بلی را انتخاب کنید مانند تصویر زیر عمل نمائید.

برای مشاهده تصویر کلیک نمائید

سئو جوملا

seo جوملا

آموزش جوملا

جوملا

حذف شناسه مطلب از آدرس URL


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/meysama1/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
محتوای بیشتر در این بخش: جوملا 3.8.3 منتشر شد »

نظر دادن

تمامی فیلد های ستاره دار را پر کنید و از وارد کردن تگ های html خود داری نمائید.

طراحی_سایت_میثم_احمدیتمامی حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به میثمــ احمدیـــ است.

طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب های طراحی شده توسط میثم احمدی پیگرد قانونی دارد.

مشاهده قانون جرايم رايانه‌ای